Diákjaink

2017 / 2018. tanév

9. A

OSZTÁLYFŐNŐK: Dr. Kis-Csapó Gergely

Arnóczki Áron, Balikó Virág Erzsébet, Bangó László, Castagno Claudia Raquel, Duka Katalin, Endrédi Mihály, Eszenyi Zsombor Dániel, Fésűs Réka Petra, Garics Laura, Gerendás Ruben, Ilonczai Ábris, Janocsko Marianna, Janocsko Tetyana, Kubicza Jázmin Réka, Kunhegyi Eszter Zita, Magyar Csenge, Molnár Zita, Mörch Paola, Oláh Vilmos, Suke Sándor, Ho Khánh Vân


9. B

OSZTÁLYFŐNŐK: Józsa-Juhász Réke

Abdelhaffez Yehia,Bakó Noémi, Berki Áron, Csicsai Zsuzsanna, Dévényi Benjámin, Dolhai Luca, Erdős László, Fóris Zsófia, Garai Fülöp, Hevesi Adél, Kalász Nándor József, Kiss Zoltán, Kovács Luca Laura, Kovács Tamás, Molnár Kristóf, Pásztor Dorina, Pintácsi-Farkas Viktor, Siket Anna, Somodari Ábel, Szűcs Liliána Jázmin, Yosuke Shimizu


9. C

OSZTÁLYFŐNŐK: Török Gyöngyi

Balogh Vivien, Bucella Lilla Kleopátra, Daruka Dávid, Dénes András Szilveszter, Forgó Boglárka, György Tomaj Balázs, Horváth Martina, Kalmár Botond László, Keczeli-Mészáros Anna Borbála, Reményi Bánk Farkas, Lászlófi Radna, Marik Bálint Sándor, Pálházi Szilvia Beáta, Raffai Péter, Rajczy Ádám, Rákos Júlia, Sikó Napsugár Anna, Thoma Noémi, Töreky Borbála, Urbán Benjámin


10. A

OSZTÁLYFŐNŐK: Szalai Klára

Berecz Dóra, Dégi Tamás, Fleischer Bence Zoltán, Gergely Edvárd, Jóföldi Kata Sára, Ittzés Berta Júlia, Kecskés Aranka, Mörch Ilona, Parragi Rebeka Virág, Puporka Lajos Antal, Solymosi Dániel, Szabó Bálint, Szávoly Márton, Szigeti Emese, Thorpe Gáspár Miklós, Tóth Benedek, Tóth Marcell, Wéber Dorina


10. B

OSZTÁLYFŐNÖK: Baranyai Imre

Alszászy Sarolta Mária, Bányai Anna, Borbély Bence Regő, Ceryák István, Deák Éva, Ferge Elizabet, Könczei Zsombor, Mező Ernő Richárd, Nagy Blanka, Péter Balázs Márton, Pusomi Viktória Ilona, Rácz Márton Mihály, Rodrigez Hartyáni Ana Sofia, Romasz Jácint, Stefán Petra, Szénási Csilla, Szigeti Réka, Vadász Fanni Dominika


10. C

OSZTÁLYFŐNÖK: Rösler Julianna

Barkó Viola Adél, Benei Dávid, Czimer Marcell, Döbörhegyi Mihály Pál, Gavrucza-Nagy Pál, Gerencsér Patrik, Horváth Jázmin Hanga, Kalocsai András, Kovács Sára, Kozák Lizett, Lakatos Dorka, Orbán-Ducos Bogáta, Puporka Jenő, Simon András József, Szahakjan Emma, Szabó Benedek, Török Ákos, Vitányi Milán


11. A

OSZTÁLYFŐNÖK: Zelenyákné Balázs Márta

Ágoston Árpád, Bede Domonkos András, Bereczky Bence Gergő, Bolyki Tamás, Hajdu Tamás Károly, Iváncsik Klarissza, Jakab Tivadar, Liptai Enikő, Magyar Valentin, Orsovai Endre, Perényi Annabella Blanka, Pócs Balázs, Rákóczi Barbara, Sebestyén Ágnes Enikő, Szilágyi Szabolcs, Tóth Tamara Dalma, Varga Pál Barnabás, Vizi István


11. B

OSZTÁLYFŐNÖK: Pomizs István

Andrejcsik Jelly Dorottya, Bassola Berta Rozina, Bejan Norbert, Bogdányi Roland, Bognár Fanni, Bruck Ádám, Du Tianze, Duka Norbert, Horváth Zsanett, Hunyadi Donatella, Irimiás Vanda, Mezei Katalin, Olti Lilla, Román Katalin, Sánta Viktória Szilvia, Szabolcsi Máté, Toczauer Réka, Varga Mária Klára, Vidakovich Benjamin


11. C

OSZTÁLYFŐNÖK: Tóth Lilla

Balázs Elemér György, Bi Xing , Csernovszky Márk Domonkos, Daradics Flórián Sándor, Gräff Helga, Hajdú Réka, Kaszab Sebő Kristóf, Keresztes András, Koppán Kata, Kóbor Éva, Orosz Katalin, Palkovics Mária, Rácz Nikolett, Siptár Bence, Szilasi László György, Szőke Diána, Telegdi Gáspár, Vincze Tibor István


12. A

OSZTÁLYFŐNÖK: Zelenyák László

Börzsönyi Imola Donáta, Fujita Júlia, Gyódi Norbert, Havasi Anna, Havjár Blanka, Hévízi Virág Anna, Horváth Marcell, Kertész Gergely, Király Eszter, Kovács Mihály, Le Hai Anh, Leftwich Schawna Mariah, Lerner Júlia, Markó Zsolt, Papucsek Bence, Rose Marlene, Winter Mirjam Zoé


12. B

OSZTÁLYFŐNÖK: Őri Annamária

Béres Gábor Vilmos, Donáczi Cseperke, Félegyházi Andrea Krisztina, Gáll Isis, Halász Péter, Kéri Sámuel, Klausz Ádám, Kokics Dominika, Lendvai József, Mitró Apolka, Mohácsi Vilmos, Németh Kira Gabriella, Pál Gábor, Tajnafői Lilla, Tiborcz Balázs László, Veress Ábel Gergely


12. C

OSZTÁLYFŐNÖK: Fáy Ramóna

Aradi Dominik Alex, Csuka Marcell, Deák Margaréta, Farkas Zsolt, Foskolos Bettina Dzsenifer, Hartmann Domonkos Péter, Híves Boglárka, Kokics Dorina Fanni, Konkoly Enéh Kinga, Körmendi Péter, Ősz-Püspöki Dorottya, Román Krisztina, Romasz Borisz, Szilágyi Gyula, Tóth Gréta Hanna, Xu Qian


Vendégtanulók

9. évfolyam: Dömötör Máté, Ho Khánh Vân, Kovács Boldizsár, Réti Eszter Boglárka, Somodari Benjámin

10. évfolyam: Mogyorósi Tímea, Oláh Ernő

11. évfolyam: Berki Attila, Horváth László, Kovács Ádám, Oberfrank-Kuti István Róbert, Sárréti Márton, Wang Tian Yue

12. évfolyam: Ittzés Klára Zsófia, Ónodi Zoltán József, Rinkó Sándor, Selmeci Anna Sára, Stabb Hannan Natalie, Tóth Enikő Sára


5/13. évfolyam

Albert Janka, Almási Máté, Balog Claudia Petra, Baranyi Bence, Bedő Gábor, Deák Mariann Ildikó, Egri Virág Nikolett, Fehér Levente István, Forgó Benjámin, Gergely Máté, Kiss Norbert István, Korsós Kinga, Kovács Dóra Anna, Kovács Jonatán Mátyás, Mikulík Márton János, Novac Norbert Florin, Papp Tamás, Pazár Zsófia Dorka, Pétervári Henrik Ferenc, Pohl Nándor, Robotka Bertalan Péter, Szabó Anna, Szőnyi Levente Donát, Szűcs Lili, Urbán Dávid, Valachi Sámuel György, Vass Grit Réka, Veininger Kristóf, Verestóy Péter


1/13. évfolyam

Aczél Katalin, Ágoston Máté, Bakos Bettina, Czinke László, Danó Andrea Kinga, Hajnal Benjámin, Hargitai Anna Veronika, Kapolcsi-Szabó Levente Gellért, Katona Klaudia Veronika, Kiss Anna Liliána, Koncz Kriszta, Korpás Réka, Kökény Richárd, Kuti Laura, Majsai Roland Gábor, Nagy Emma, Nagy Salamon, Orbay Lilla Cecília, Pataki Dávid, Pokoraczki Panna Dóra, Sebestyén Patrik, Sepsi Botond, Szabó Petra, Szálkai Ádám, Szép András, Tompa Ábel, Uzonyi Katalin, Vajda Zoltán Richárd, Valjer András, Varga Nóra Ilona, Veér Annamária, Virág Benedek, Wéber Tamás Bence


2/14. évfolyam

Asztalos Dorottya, Bitter Bettina, Cseh Péter, Dér Dávid, Erőss Balázs, Garcia-Morales Ines, Halász Gergely, Hegedüs Roland, Holló Mirella, Ilyés Zsanett, Lakatos Gabriella, Magyar Szilvia, Marczell Márton, Mayer Áron Benedek, Milei Bálint Attila, Nagy-Babos Rebeka, Oszvald Alexa Mercédesz, Pattantyús-Ábrahám Balázs, Pintér Zsolt, Rest Krisztina Andrea, Sárosi Áron, Szebik Borbála, Szilágyi Júlia, Tóth István Krisztofer, Tóth Tamás, Törőcsik Hanna Berta, Vadász Gellért, Vass Benjámin, Vatamány Atanáz László


Hangszerészképző

Annus Péter, Balog Martin, Barna Ákos, Bencze Bálint, Bodnár Kinga, Csabai Máté, Farkas Tamás, Fűzi Balázs, Gazsó Márk Tamás, Germus Kata Hedvig, Juhász Bertalan Pál, Károlyi Márton, Lakatos Bendegúz, Markó Botond, Matús Gergely, Mátyás Petra, Molnár János, Molnár Soma, Móra László Áron, Péteri Károly István, Pogácsás Katalin Noémi, Rácz Adorján Barnabás, Rácz Éva, Rózsa Bence, Sárközi Áron, Soós László, Surányi András, Szabadai Csaba, Szabó Martin, Szilvás Bence, Terenyei Péter, Tódor Imre Botond, Váczi Kristóf, Vaczula Anna Klára, Zbiskó Balázs András