Diákjaink

2016 / 2017. tanév

9. A

OSZTÁLYFŐNŐK: SZALAY KLÁRA

Berecz Dóra, Dégi Tamás, Fazekas Lili, Fleischer Bence Zoltán, Jóföldi Kata Sára, Kecskés Aranka, Mörch Ilona, Parragi Rebeka Virág, Puporka Lajos Antal, Solymosi Dániel, Szabó Bálint, Szigeti Emese, Thorpe Gáspár Miklós, Tóth Benedek, Tóth Marcell, Wéber Dorina


9. B

OSZTÁLYFŐNŐK: BARANYAI IMRE

Ali Jian, Alszászy Sarolta Mária, Borbély Bence Regő, Ceryák István, Deák Éva, Ferge Elizabet, Könczei Zsombor, Lakatos Dorka, Mező Ernő Richárd, Nagy Blanka, Péter Balázs Márton, Pusomi Viktória Ilona, Rácz Márton Mihály, Romasz Jácint, Szahakjan Emma, Szávoly Márton, Vadász Fanni Dominika


9. C

OSZTÁLYFŐNŐK: RÖSER JULIANNA

Benei Dávid, Czimer Marcell, Döbörhegyi Mihály Pál, Gavrucza-Nagy Pál, Gerencsér Patrik, Horváth Jázmin Hanga, Kalocsai András, Kovács Alicia, Kovács Sára, Orbán-Ducos Bogáta, Puporka Jenő, Simon András József, Szabó Benedek, Török Ákos, Vitányi Milán


10. A

OSZTÁLYFŐNŐK: ZELENYÁKNÉ BALÁZS MÁRTA

Ágoston Árpád, Bányai Vera, Bede Domonkos András, Bereczky Bence Gergő, Berki Dávid, Bolyki Tamás, Csömör Krisztián, Hajdu Tamás Károly, Iváncsik Klarissza, Jakab Tivadar, Liptai Enikő, Magyar Valentin, Orsovai Endre, Perényi Annabella Blanka, Pócs Balázs, Rákóczi Barbara, Sebestyén Ágnes Enikő, Szilágyi Szabolcs, Tóth Tamara Dalma, Varga Pál Barnabás,Vizi István


10. B

OSZTÁLYFŐNÖK: POMIZS ISTVÁN

Andrejcsik Jelly Dorottya, Bassola Berta Rozina, Bejan Norbert, Bogdányi Roland, Bognár Fanni, Bruck Ádám, Danyi Csaba, Du Tianze, Duka Norbert, Horváth Balázs, Horváth Zsanett, Hunyadi Donatella, Mezei Katalin, Olti Lilla, Román Katalin, Sánta Viktória Szilvia, Toczauer Réka, Varga Mária Klára, Vidakovich Benjámin


10. C

OSZTÁLYFŐNÖK: TÓTH LILLA

Balázs Elemér György, Bi Xing Júlia, Csernovszky Márk Domonkos, Daradics Flórián Sándor, Farkas Gábor, Graff Helga, Hajdú Réka, Hasegawa Hana, Kaszab Sebő Kristóf,  Keresztes András,   Kis Imola Villő, Koppán Kata, Palkovics Mária, Rácz Nikolett, Siptár Bence,Szilasi László György, Szőke Diána, Telegdi Gáspár, Vincze Tibor István,


11. A

OSZTÁLYFŐNÖK: ZELENYÁK LÁSZLÓ

Börzsönyi Imola Donáta,  Fujita Júlia, Gyódi Norbert, Havasi Anna, Hévízi Virág Anna, Horváth Marcell, Kertész Gergely, Király Eszter, Kovács Mihály, Le Hai Anh, Leftwich Shawna Mariah, Lerner Júlia, Markó Zsolt, Papucsek Bence,  Rose Marlene, Sipos Bence,Veress Ábel Gergely


11. B

OSZTÁLYFŐNÖK: SIKÓ TAMÁS

Béres Gábor Vilmos, Claudia Rohmer, Devich Benedek, Donáczi Cseperke Beáta, Félegyházi Andrea Krisztina, Gáll Isis, Halász Péter, Irimiás Vanda, Kéri Sámuel, Kokics Dominika, László Tamás, Lendvai József, Mitró Apolka, Mohácsi Vilmos, Németh Kira Gabriella, Pál Gábor, Szabolcsi Máté, Tajnafői Lilla, Tiborcz Balázs László


11. C

OSZTÁLYFŐNÖK: FÁY RAMÓNA

Aradi Dominik Alex, Csuka Marcell, Deák Margaréta, Farkas Zsolt, Foskolos Bettina Dzsenifer, Hartmann Domonkos Péter, Híves Boglárka, Kokics Dorina Fanni, Konkoly Enéh Kinga, Kökény Tamás Dávid, Körmendi Péter, Oláh Géza Dániel, Ősz-Püspöki Dorottya, Román Krisztina, Romasz Borisz,Szilágyi Gyula, Tóth Gréta Hanna, Xu Qian


12. A

OSZTÁLYFŐNÖK: DR. KISS-CSAPÓ GERGELY

Albert Janka, Baranyi Bence, Benedek Benjámin Bendegúz, Bese Ákos Csaba, Fehér levente István, Gellért-Robinik Péter, Gergely Máté, Hajvár Blanka, Kim Ye Lin, Kókai István, Kovács Dóra Anna, Márkosi András, Soós Áron, Szőnyi Levente Donát, Szűcs Lili, Várallyay Eszter, Veininger Kristóf, Verestóy Péter


12. B

OSZTÁLYFŐNÖK: ÉDES CSILLA

Agárdi Anette Luca, Almási Máté, Balog Claudia Petra, Barabás Szabolcs, Boda Márton, Bréda Zsófia Noémi, Deák Mariann Ildikó, Dömjén Szilveszter Márton, Forgó Benjámin, Mikulík Márton János, Oláh Kálmán, Pazár Zsófia Dorka,Petruska Emma Judit,Pohl Nándor, Robotka Bertalan Péter, Szonda Boglárka, Urbán Dávid, Valachi Sámuel György


12. C

OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SÓVÁGÓNÉ MIKITA SÁRA

Baranyi Gábor, Bedő Gábor, Egri Virág Nikolett, Fröschl Éva Lilla, Kiss Norbert István,  Nagy Anna, Novac Norbert Florin, Ónodi Zoltán József, Papp Tamás, Rékasi Emese,  Rigó Attila, Sváby Péter, Szilvási Evelin,  Zsótér Zita


Vendégtanulók

9. évfolyam: Ittzés Berta Júlia, Mogyorósi Tímea, Oláh Ernő

10. évfolyam: Berki Attila,Horváth László,Gulabovska Maria,Kovács Ádám,Oberfrank-Kuti István Róbert, Sárréti Márton,Wang Tian You

11. évfolyam: Ittzés Klára Zsófia, Rinkó Sándor, Selmeci Anna Sára, Stabb Hannan Natalie, Tóth Enikő Sára

12. évfolyam: Kovács Jonatán Mátyás, Ónodi Zoltán, Sárközi Anita Kinga


5/13. évfolyam

Blaskó Tamás József, Csizmadi Kinga, Dobrita Roland, Dráfi Kálmán Szilveszter, Egri János, Farkas Jenő, Fehér Norbert, Gaál Dániel, Hajnóczky Mónika Viktória, Hencz Kornél István, Hódi Fruzsina, Jakab Adrienn, Kaszás Bernadett, Kocsor Hanna, Kovács Borbála, Kovács Renáta, Maráth Viktor, Máté Anna, Nzala Dorothy Fanny, Oláh Patrik Gergő, Ott Annamária, Polgár Tamás Dénes, Pusztai Gábor, Richter Anna Zsófia, Ruisz Léna, Sándor Anna, Strobl Júlia Éva, Sulyok Ádám Dávid, Szabó Dorina Anett, Szászi Pera Katalin, Szegedi Adél, Tassi Sándor, Tóth Barnabás, Tóth Bettina, Varga Mária, Vass Eszter Gréta, Vidák Éva, Virágos Máté, Vitályos Bence, Wéber Tamás Bence,  Zombori Attila


1/13. évfolyam

Arday Dániel, Asztalos Dorottya, Balogh Luca, Bitter Bettina, Cseh Péter, Dér Dávid, Emesz Csipke, Erőss Balázs, Fritz Éva, Garcia-Morales Ines, Hajnóczky Bence, Halász Gergely, Haraszti Elvira, Hegedüs Roland, Horányi Ágoston Menyhért, Ilyés Zsanett, Kovács Petra, Lenthár Lilla, Marczell Márton, Mayer Áron Benedek, Milei Bálint Attila, Nagy-Babos Rebeka, Oszvald Alexa Mercédesz, Pattantyús-Ábrahám Balázs, Pintér Zsolt, Rácz Béla, Radis Afrodité Elizavet, Rest Krisztina Andrea, Sahin Iman Alíz, Sárosi Áron, Szebik Borbála, Takáts Zsófia, Tóth István Krisztofer, Tóth Tamás, Törőcsik Hanna Berta, Vadász Gellért, Vass Benjámin, Vatamány Atanáz


2/14. évfolyam

Budai Benjámin Marcell, Czinege Lilla, Csanádi Éva Stella, Csölley Martin, Déri Antal Jakab, Fenyves Krisztián, Futterer Anna, Gelle Hunor, Gyarmati Fanny, Hidi Norbert, Holló Mirella, Illés Zsuzsanna, Ittzés Péter, Józan Vivien, Kóbor Frida, Kocsis Dániel, Komáromi Anna Mária, Kormányos Gergő, Korpás Réka, Lakatos Gabriella, Magyar Szilvia, Mályinkó Lóránt, Márkus Liza, Oláh Réka, Puskás Levente, Sárdi Ádám, Simon Zsófia, Steinbach Marcell, Szabó Cintia, Szabó Gergő, Szczuka Anna, Szigeti Zsófia, Szilágyi Júlia, Telek Attila,Tuznik Natália, van den Braak Phaedra, Varga Simon Kristóf,Zsobrák Dóra Judit


Hangszerészképző

Annus Péter, Balog Martin, Barna Ákos, Bencze Bálint, Bodnár Kinga, Csabai Máté, Farkas Tamás, Fűzi Balázs, Gazsó Márk Tamás, Germus Kata Hedvig, Juhász Bertalan Pál, Károlyi Márton, Lakatos Bendegúz, Markó Botond, Matús Gergely, Mátyás Petra, Molnár János, Molnár Soma, Móra László Áron, Péteri Károly István, Pogácsás Katalin Noémi, Rácz Adorján Barnabás, Rácz Éva, Rózsa Bence, Sárközi Áron, Soós László, Surányi András, Szabadai Csaba, Szabó Martin, Szilvás Bence, Terenyei Péter, Tódor Imre Botond, Váczi Kristóf, Vaczula Anna Klára, Zbiskó Balázs András