Diákjaink

2020/ 2021. tanév

 

9. A

OSZTÁLYFŐNÖK: Szalay Klára

Bedő Bátor Mátyás, Bóni Miklós, Budai Richard, Fehér Ádám Attila, Karácsonyi Anna, Nagy Flóra Valéria, Nagy Ferenc, Nyers Lili,

Szabó Bence, Szabó Eszter, Szacsvai Kim Sára, Tonhaizer Zoltán, Tóth Gergő Zoltán, Varga Viktória Dóra


9. B

OSZTÁLYFŐNÖK: Györffy Márta Katalin

Bédy Levente Kristóf, Chen Xuan, Diák Miksa Benő, Faragó Liliána Eszter, Gál Tibor, Hingyi Julianna, Lászlófi Zselyke, Makovinyi Lili,

Muhari Nóra Lili, Nemes Borka, Önhon Duru, Szarka Péter, Veres András, Verriez Lilla Mónika, Xu Ruihan


9. C

OSZTÁLYFŐNÖK: Zelenyákné Balázs Márta

Csepregi Tihamér, Domokos Dalma Kinga, Li Jiaying, Lukács Marcell Roland, Mohácsi Dávid, Naszvadi Borbála,

Pávai Zselyke, Pfeiler-Szathmáry Erika, Somorjai Bende Ágost, Szegedi László Bálint, Varga Lili Sára


10. A

OSZTÁLYFŐNŐK: Antal Gabriella

Abdelhaffez Yanka, Bene Dávid, Déri Gréta, Fekete Zoltán, Kaszab Ágoston, Konkoly Gábor, Kövesdi Anna Róza,

Mészáros Fanni, Pálcza Zsombor, Radics László, Szabó Balázs, Szajkó Sára, Takácsy-Hara Márk, Wang Leyao


10. B

OSZTÁLYFŐNŐK: Édes Dóra

Balogh Ilona, Gellért Dorka, Gáspár Márk Ignác, György Zsigmond, Juhos Fanni, Kasztner Martin, Lajter Dávid,

Lehoczky Balázs, Orbán György, Pálfay Kinga, Simon Lili, Szávoly Szilveszter, Van Dzenifer, Wei Li


10. C

OSZTÁLYFŐNŐK: Zelenyák László

Botos Gergely, Farkas Ida, Horváth Patrick, Joubert Lidia, Kállai Lajos, Kiss Benedek, Mohácsi Viktória,

Oszvald Johanna, Simon Márk, Szécsényi Zsófia, Varga Dominika, Wang Jiaju, Xu Li


11. A

OSZTÁLYFŐNŐK: Baranyai Imre

Babai Aletta Borbála, Bede Borbála Margit, Bognár András Imre, Dobos Mária, Hábetler Hanna, Holozsai Eszter, Horváth Szabolcs Péter, Lénárt Márton, Magyary Timót Gergely, 

Papp Dorottya, Pozsonyi Csenge, Réfi Veronika, Soldos Noémi Anita, Suke Sándor, Szécsényi István Balázs, Szűcs Liza, Vörös Zsolt, Wang Tian Ge


11. B

OSZTÁLYFŐNÖK: Édes Csilla

Bangó Adrienne Anita, Berkes Marcell, Brunner László, Donáth Gergő Flórián, Egyedi Boglárka, Fenyvesi Gábor János, Havasi Kristóf János, Kénoszt Barbara, Kiss-Leizer Anna,

Komjáthy Kamilla Erzsébet, Korbély William, Nagy Szilárd, Papp Márton, Porkoláb Janka, Seres Laura, Téglásy Lehel Kristóf, Vakán Zsuzsanna, Yang Yanle


11. C

OSZTÁLYFŐNÖK: Rákai Zsuzsanna

Apágyi Ábel Attila, Balogh Luca, Bereczky János, Hankó József, Kiss Nimród, Kovács Dominik, Kozma Levente Ruben, Kusztós Olivér, Lambert Szilvia,

Majercsik Lili Tamara, Massányi Péter, Márk Viktória, Orsovai Hedvig, Szabó Anna, Székely Tamás, Szovák Kitti Mónika, Vantukh Anastasia, Vastag Sára


12. A

OSZTÁLYFŐNÖK: dr. Kiss-Csapó Gergely

Arnóczki Áron, Castagno Claudia Raquel, Duka Katalin, Endrédi Mihály, Eszenyi Zsombor Dániel, Fésűs Réka Petra , Garics Laura, Gerendás Ruben, Ilonczai Ábris, Janocsko Marianna, Janocsko Tetyana,

Kalocsai András, Kubicza Jázmin Réka, Kunhegyi Eszter Zita, Mező Ernő Richárd, Molnár Zita, Mörch Paola, Oláh Vilmos, Pintér Anna Enikő, Shen Mutian


12. B

OSZTÁLYFŐNÖK: Melháné Berg Zsófia

Abdelhaffez Yehia, Bakó Noémi, Berki Áron, Csicsai Zsuzsanna, Dolhai Luca, Eisenberger Alíz, Erdős László, Fóris Zsófia, Garai Fülöp, Gerencsér Patrik, Hevesi Adél, Kalász Nándor József, 

Kovács Luca Laura, Kovács Tamás, Molnár Kristóf, Pásztor Dorina, Pintácsi-Farkas Viktor, Siket Anna, Somodari Ábel, Szűcs Liliána Jázmin, Yosuke Shimizu


12. C

OSZTÁLYFŐNÖK: Török Gyöngyi

Balogh Vivien, Bucella Lilla Kleopátra, Dénes András Szilveszter, Forgó Boglárka, György Tomaj Balázs, Kalmár Botond László, Keczeli-Mészáros Anna Borbála, Lászlófi Radna, Lescsinszky Áron,

Marik Bálint Sándor, Páhok Bence Bendegúz, Raffai Péter, Rajczy Ádám, Rákos Júlia, Reményi Bánk Farkas, Thoma Noémi, Tóth Benedek, Töreky Borbála, Vadász Fanni Dominika, Werner Lilla Anna





Vendégtanulók

9. évfolyam: Csalog Borbála, Finta Boróka, Foki Iván Miklós, Huray Hanna Hajnalka, Kirsch-Veszeli Jázmin, Molokova Amelija Igorevna

10. évfolyam: Chen Csilla Zihang, Dudla Szilvia Boglárka, Farkas Gergő, Jakab Zsófia, Kása-Gál Natasa, Puskás Ádám, Szőke Borbála

11. évfolyam: Földessy-Stiegemeier Cecília Briana, Hőnich Csenge, Nagy Kincső, Sas Boglárka Ninon, Siquet Tímea Viktória, Terjék Márton, Vajda Vince Vilmos

12. évfolyam: Bangó László, Ceccarelli Corinna Alma, Dömötör Máté, Holló Mátyás, Kovács Boldizsár, Mogyorósi Tímea, Réti Eszter Boglárka


5/13. évfolyam

Benei Dávid, Borbély Bence Regő, Deák Éva, Dégi Tamás, Döbörhegyi Mihály Pál, Enkh-Amgalan Kherlen, Ferge Elizabet, Gavrucza-Nagy Pál, Gerecze Péter Dénes, Gerlich Szonja, Horváth Jázmin Hanga, Ittzés Berta Júlia,

Kecskés Aranka, Kiss Margaréta Róza, Kozák Lizett, Oláh Kinga, Orbán-Ducos Bogáta, Parragi Rebeka Virág, Péter Balázs Márton, Rácz Márton Mihály, Rodrigez Hartyáni Ana Sofia,

Solymosi Dániel, Szabó Bálint József, Szávoly Márton, Telegdi Gáspár, Török Ákos, Uhljár Dóra Éva, Vitányi Milán


1/13. évfolyam

Balla Benedek Kristóf, Balázs Gréta Debóra, Bolyki Barnabás, Borsos Attila, Bruck Ádám, Bujdosó Áron, Csata Orsolya-Beatrix, Denke Dorka, Dékány Dániel Lajos, Dovalovszki Erik, Doór Mátyás,

Erdély László, Erőss Barnabás János, Golarits Márton, Hammer Gábor Zsigmond, Hargitai Dóra Lívia, Hegedűs Boglárka, Horváth Botond, Juhász András, Kiss Károly László, Kocsák Gergely,

Krúdy Bálint Christopher, Kun Bálint, Lakatos Áron, Lakó Levente, Mihó Emese Viktória, Molnár Kinga, Móricz Viola, Nagy Dorottya Tímea, Nagy-Czirok Csaba, Németh László, Papp Zoltán Bence,

Pál Zsigmond, Perniczki-Bózsing Bence Hunr, Sárközi Edina, Selmeci Mátyás, Sivadó Zsófia, Szabó Kristóf Márk, Szendrei Dávid Péter, Tésik László, Varga János József, Varga Sebestyén, Vámos Emma Orsolya


2/14. évfolyam

Bognár Benedek Ádám, Cséffán Dávid Ruben, D. Nagy Ágoston, Döme Ábel, Dömök Réka, Gulyás Gergely, Hász Eszter Blanka, Herendi Botond, Juhász Gábor, Kállay Albert, Kercsó Anna,

Knáb András Benedek, Lakatos László, Le Quang Huy, Lévai Mihály, Mészáros Gábor, Miskolczi Marcell György, Nagy Salamon, Németh Kira Gabriella, Pongrácz Benedek, Pusztai Hajnalka,

Regián Réka Kata, Salvai Ádám, Szilágyi Emőke, Tóth Fanni Melánia, Török Bettina, Tukora Péter, Veréb Patrik


Hangszerészképző

Barker Zsombor Edwin, Bodó Bernadett, Daróczy Gergő, Deáky Márton, Erős Tamás, Falvo Pierre, Fazekas Gergő, Földesi Tamás, Jancsó Dávid, Kárpáti Krisztián, Kőszegi Enikő, Kuzmich Borbála,

Mészár Marcell Csaba, Mészáros Áron, Mogyorósi János, Nyaka Dominik Zoltán, Pestalits Ambrus, Péteri Gabriella Luca, Skorbay Lilla, Szabó Levente, Turkály Kristóf, Zsolnai Beatrix